Kontenery handlowe i kioski handlowe

 • Kontenery handlowe i kioski handloweKontenery handlowe i kioski handlowe

 • W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne pawilony w zabudowie modułowej oraz profesjonalne wykonawstwo inwestycji przemysłowych.

  Naszym klientom oferujemy :

  • Nowoczesne pawilony handlowe,  pawilony biurowe
  • Kontenery handlowe, socjalne, magazynowe i budowlane
  • Kioski handlowe

  Wykonujemy również obiekty przemysłowe:

  • Hale przemysłowe, magazynowe i produkcyjne

  Gwarantujemy Państwu profesjonalne wykonawstwo, fachowe doradztwo oraz nowoczesny styl.

  Kontenery handlowe oraz biurowe tworzone są z najwyższej jakości materiałów, dlatego ich wygląd nie przypomina zwykłych obiektów.

  Firma E.S. Maciej Dąbrowski specjalizuje się w produkcji nowoczesnych kontenerów biurowych i kiosków. Zastosowanie modułowej konstrukcji pozwala na dowolną rozbudowę obiektu, zgodnie z Państwa indywidualnymi preferencjami Szybkość montażu i demontażu sprzyja optymalizacji czasu oraz kosztów realizacji.
  Kontenery handlowe i kioski handlowe firmy E.S. Maciej Dąbrowski to nowoczesne obiekty, które wyróżniają się precyzją wykończeń oraz jakością zastosowanych materiałów. Dzięki swoim właściwościom oraz uniwersalności, nasze konstrukcje znalazły zastosowanie, jako pawilony handlowe i biurowe , kioski oraz biura tymczasowej sprzedaży. Nasi klienci mogą wybierać z szerokiej gamy systemów wykończeniowych, dzięki którym zyskują one indywidualny wygląd. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że kontenery biurowe oraz kioski handlowe E.S. Maciej Dąbrowski będą rozwiązaniem na miarę Państwa potrzeb.

  Kontenery Kioski