Informacje o firmie.
Historia rozwoju firmy

Historia działalności firmy E.S. bierze swój początek w działalności firmy Budimpeks F s.c., producenta i eksportera linii oraz urządzeń do produkcji m.in. płyt warstwowych i kasetonów elewacyjnych. Owocem ponad 10-letniej działalności są linie produkcyjne, pracujące w ponad 120 miejscowościach Rosji, Kazachstanu, Ukrainy, Białorusi, Azerbejdżanu, Kirgizji.

Firma Budimpeks F s.c. została założona w 1998 r. z podstawowym celem - opracowanie niedrogiego kompletu maszyn i urządzeń do produkcji ściennych i dachowych płyt warstwowych wysokiej jakości.
Rdzeń firmy tworzy zespół konstruktorów i technologów, mających bogate doświadczenie w dziedzinach projektowania maszyn i produkcji płyt warstwowych, poparte fachową wiedzą. Docelowym rynkiem zbytu dla naszej firmy jest dynamicznie rozwijający się rynek wschodni krajów WNP. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw organizujących produkcję płyt warstwowych. Dlatego w naszej ofercie posiadamy maszyny z różnym stopniem automatyzacji.

Na przestrzeni swojej działalności nawiązaliśmy udaną współpracę z wieloma kontrahentami, którzy pomagali nam poprawiać jakość oferowanych przez nas maszyn, w tym m.in. z Instytutem Obróbki Plastycznej Politechniki Poznańskiej. .
W następnych latach linie były modernizowane i ulepszane, w celu zapewnienia klientowi maksymalnego zadowolenia z użytkowania maszyn. Przy czym decydującym elementem każdej modernizacji były cenne opinie naszych klientów pracujących na naszych liniach. Obecnie produkowane przez nas maszyny zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

W roku 2006 uruchomiliśmy na Białorusi produkcję kaset elewacyjnych na maszynach własnej produkcji. Po zrealizowaniu kilku udanych projektów na Białorusi postanowiliśmy wejść z tym produktem również na rynek Polski.

Zapraszamy do współpracy w szczególności firmy zajmujące się montażem konstrukcji oraz firmy wykonujące usługi budowlane. Jednocześnie posiadamy niezbędne zaplecze umożliwiające realizację niedużych inwestycji we własnym zakresie.